ŠPIČKOVÁ
okna a dveře

již od roku 1993

Okna a vchodové dveře

Pro okna a dveře firmy Oknoplast je typická nejvyšší kvalita provedení, inovativní funkční řešení, bezpečnost a péče o úspory energie. Promyšlené tvary profilů, široká paleta barev (výběr z 55 různých fólií), včetně renolitových fólií se strukturou dřeva a další příslušenství. Především precizní provedení – to jsou prvky, které způsobují, že tato okna vynikají svým vzhledem a nejvyšší estetickou úrovní.

OKNOPLAST je největší výrobce plastových oken ve střední Evropě a vlastní nejmodernější stroje pro výrobu.
Přichází na trh vždy jako první s inovacemi jak v barvách (Zlatý dub, Sheffield Oak, Beton, Black matt), tak tvary profilů např. okna Pixel a Prolux.
Firma se zaměřuje na segment výrobků premium s nadstandardní výbavou již v základu (např. estetický svár na nitku, zaslepení spodní drážky oken proti nečistotám, designové kličky, hliníková madélka u balkonových dveří, uzavřená ocelová výztuha v rámu, trojsklo 4xGlass s Ug=0,5 W/m2K, které má oproti běžným trojsklům vyšší propustnost světla a vyšší hodnotu akustické izolace a v neposlední řadě poskytuje 7 let záruku na celý výrobek (okna) a 10 let na zasklení, na vchodové a posuvné dveře 5 let.

Profily VEKA patří mezi špičku v této oblasti a vyrabí se pouze v kategorii třídy A (prvoplast) a vždy má tl. stěny >3mm.
Nabízí také PSK - posuvně-sklopná okna a HST portály či profil Winergetic Premium Passive - okna pro pasivní a nulové domy (čtyřsklo s Ug=0,3 W/m2K).
Kování u plastových oken používáme zn. Winkhaus a u vchodových dveří GU.

Dceřinou společností je výrobní závod na hliníkové prvky ALUHAUS. Dveře, okna a další prvky vyrábí z belgických profilů Aliplast.

Eurookna

Pro výrobu dřevěných eurooken nakupuje firma Oknotherm výhradně české dřevěné neopracované tří a čtyřvrstvé lepené hranoly, které dále zpracovává.

Firma Oknotherm spol. s r. o. se zabývá výrobou otvorových výplní z plastu a hliníku již od roku 1992. V souvislosti se zvyšující se poptávkou a nastávajícím trendem na českém i zahraničním trhu a v oblasti nízkoenergetických a pasivních staveb, jsme počátkem roku 2011 začali vyrábět vlastní dřevěná eurookna Oknotherm.

Vchodové dveře s ozdobnými výplněmi PERITO 

viz. http://www.perito.cz/produkty/vchodove-dvere/ 

Výplně lze zvolit v různých barvách, tloušťkách a s různým zasklením.
Do některých typů výplní lze přidat kukátko, schránka nebo klepátko.

adriana-soft-cherry-crystal-1-klika-copy_uprava-copy-299x564alena-uprava-copy_1-299x564amelie-bila-7045-madlo-copy-299x564andrea-bila-mlecne-copy-299x564berta-golden-oak-chincila-copy-copy-299x564