ŠPIČKOVÁ
okna a dveře

již od roku 1993

Ploty

ogrodzenia-posesyjne-wisniowski-09ogrodzenia-posesyjne-wisniowski-08ogrodzenia-posesyjne-wisniowski-07ogrodzenia-posesyjne-wisniowski-01

Oplocení segmenty

segmenty-ogrodzeniowe-wisniowski

SEGMENTY A SLOUPKY

Komponenty - charakteristické vlastnosti:

  • komponenty pevné konstrukce montované ke sloupku prostřednictvím montážních prvků
  • komponenty v závislosti na druhu výplně tvoří ocelové profily nebo pruty

SEGMENT_OGRODZENIOWY_WISNIOWSKI_06

Sloupky - charakteristické vlastnosti:
 

  • sloupky jsou vyrobeny z ocelových profilů
  • sloupky mohou být montovány do betonových základů nebo na podstavec upevněný pomocí kotev do zpevněného podloží
  • hloubka základů musí být větší než hloubka zamrzání v dané oblasti

 

MONTÁŽNÍ PODMÍNKY

Montážní rozměry a jejich označení potřebné pro správný výběr a montáž komponenty - pohled zevnitř.

warunki-zabudowy

S - šířka komponenty (rozměr na objednávku)
So - šířka mezi sloupky 
H - výška komponenty (rozměr na objednávku)

   

MultiBox - sloupek jiný než všechny

Odborníci z firmy WIŚNIOWSKI se rozhodli změnit chápání tradičního sloupku oplocení tím, že mu dodali dodatečný, nový význam. Tak vznikl MultiBox – první funkční sloupek oplocení integrovaný s poštovní schránkou, videofonem nebo kódovým vypínačem.
MultiBox skrývá solidní konstrukci, která umožňuje ho využít jako zachytávací sloupek pro vrata i branku, což vytváří vizuální harmonii a spojitost celého oplocení. Stylistika sloupku MultiBox byla vymyšlena takovým způsobem, aby plynule zapadal ke všem modelům vrat a oplocení firmy WIŚNIOWSKI. Je také k dispozici v plné paletě barev.

system-multibox-wisniowski

Všechny prvky jsou dobře zabezpečeny proti náročnému počasí, takže se nemusíme zabývat jejich údržbou. Je také možné namontovat několik vstupů pro poštovní schránky, což se hodí v případě vícegeneračního domu nebo pozemku, kde jedna branka představuje vstup pro několik domů.
Bezpečnost je základ, který zaručují všechny sloupky oplocení firmy WIŚNIOWSKI, ale jen MultiBox poskytuje zákazníkům tak široké možnosti úpravy a dovybavení o elektronické funkce, tak užitečné při každodenním používání vrat nebo branky.

Možnosti provedení

multibox-opcje

Ochrana proti korozi

TRVANLIVOST NA DLOUHÁ LÉTA

Všechny prvky ů oplocení WIŚNIOWSKI jsou podrobené nejlepším antikorozním jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení WIŚNIOWSKI před korozí celá desetiletí.

EFEKTIVNÍ OCHRANA

Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná oplocení WIŚNIOWSKI nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradi ních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA

Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX ň WIŚNIOWSKI. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že oplocení WIŚNIOWSKI bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku. Umož uje ve zna ném stupni prodloužení životnosti oplocení.

OVĚŘENOV KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH

Proces zinkování WIŚNIOWSKI je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

   

PROHLÉDNĚTE SI VZORY A BARVY U VÝROBCE