ŠPIČKOVÁ
okna a dveře

již od roku 1993

Prime

Objev dokonalost

Představ si garážová vrata nové generace. Vrata, která nejsou transformací dosavadních řešení, ale tvůrčím výsledkem hledání rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem.

Taková jsou vrata PRIME. Inovativní, propracovaná v každém detailu, odrážejí vaše potřeby ještě než je pojmenujete. Jsou to plně vybavená a kompletní automatická vrata, díky kterým máte každý den při sáhnutí na ovladač jistotu, že jste si vybrali to nejlepší.

prime1

Buďte první, buďte PRIME

PRIME nemá k sobě konkurenci, a klasická stylistická linie je příslibem toho, co je skryto v inteligentně navržených útrobách vrat.

Buďte první, buďte PRIME. Seznamte se s výjimečnými přednostmi unikátních vrat PRIME!

prime2

Originální panel INNOVO SKUTEČNOST

Při navrhování unikátního řešení PRIME jsme sáhli až na základ konstrukce segmentových vrat. Cílem bylo dosáhnout co nejlepší parametry izolování, získat neobvyklý estetický dojem uvnitř garáže a zajistit výjimečné bezpečí při užívání vrat.

Takto vznikl v celosvětovém měřítku unikátní panel INNOVO. Jeho uzavřená konstrukce, 5-vrstvé ohnutí plechu v místě upevnění závěsů, zajišťují pevnou konstrukci a výplň teplou pěnou o síle 60 mm a speciální systémy těsnění a clon se projevují ve skvělých parametrech tepelné izolace vrat.

Tímto způsobem navržená konstrukce panelu umožnila postavit perfektní plášť a učinit tak ze vrat PRIME technologický a inovativní průlom.

prime-1prime-2prime-3prime-4prime-6prime-7prime-8prime-9

Panel INNOVO 60mm

Průřez panelu společně s mezipanelovou clonou, upevňovanou na vnitřní straně pláště vrat.

  1. Pružná clona mezi panely
  2. Hliníkový profil upevňující pružné clony
  3. Pět vrstev plechu v místě upevnění závěsů
  4. Těsnění mezi panely
  5. Skrytý závěs
  6. Polyuretanová pěna

Dokonalost V KAŽDÉM DETAILU

PRIME je design orientovaný na elegantní a nadčasovou jednoduchost, narušující konvence o čistě funkčním účelu garážových vrat. Při jejím navrhování jsme kladli důraz na každý detail, protože o dokonalosti rozhodují detaily.

prime_ferrari_szary

Nové TRENDY V DESIGNU

PRIME je univerzální stylistika, která poskytuje pocit pohodlí, vysoké hodnoty a moderního luxusu. Tímto způsobem PRIME určuje novou filozofii designu ve své kategorii.

Projekt PRIME obsahuje nejdůležitější vlastnosti, které je možné definovat jako svého druhu minimalismus – úspornost linií a syntéza formy, které odrážejí estetický přístup, charakteristický pro moderní architektonické myšlení.

Podoba PRIME se zdánlivě stává pozadím. Ideálně navržená zevnitř překvapují moderním řešením konstrukce a bohatým výběrem ozdobných prvků zakrývajících pohyblivé díly vrat. Každý detail je bezchybně propracován a potvrzuje tak spojitost myšlenek návrhářů a představuje absolutní esenci designu.

Ikona BEZPEČNOSTI

PRIME porušuje stereotypy v oblasti zabezpečení. Je to nejen vize vrat s vysokou estetickou hodnotou, ale také odraz starosti o bezpečí.

V PRIME k bezpečnosti přistupujeme celkově – využili jsme technologie k ochraně, ale především k prevenci nebezpečí. Početné, moderní bezpečnostní systémy prvků konstrukce a mechanických částí pomáhají chránit všechny uživatele a činí tak váš dům bezpečnějším.

Společně s ideálně integrovaným pohonem se PRIME stává technologickým předvojem, který v každém detailu ukazuje, že kvalita a bezpečnost jsou něm navzájem neporušitelně spojeny.

prime-grass

Nová definice BEZPEČNOSTI

Jednotlivé systémy, které se skládají na bezpečná vrata, na sobě navzájem závisí a spolupracují současně s některými díly konstrukce. Například pevné kryty vodicích kolejniček, pohyblivé kryty válečků, integrovaný kryt hřídele a pružin, postranní kryty hřídele a pružin a pružné, vnitřní clony spojovacích míst mezi panely.

def_1def_2def_3def_4def_5def_6def_7

Revoluce TEPLA

Tepelná izolace odlišuje PRIME, kvalifikuje je mezi výrobky doporučované pro energeticky úsporné a dokonce i pasivní objekty. Je odpovědí na potřebu maximalizace energetických úspor a co největší omezení tepelných ztrát v budově.

Pro dosažení takových vlastností vrat bylo nutné dosáhnout co nejnižší koeficient tepelného průniku. PRIME plně využívá tepelně izolační vlastnosti panelu INNOVO a použité systémy těsnění, eliminující ztráty tepla na neuralgických místech pláště vrat. 

Korunní argumenty - ÚČINNÉ TEPELNÉ IZOLACE

Ukazatel U panelu INNOVO má hodnotu 0,33 W/m2K což ovlivňuje tepelnou izolaci celých garážových vrat. Nový panel, dvojité horní a dolní těsnění pláště vrat a mezipanelové clony nám dovolily dosáhnout skvělý koeficient tepelného průniku

prime-termoizolacja

tep_1tep_2tep_3

tep_4tep_5tep_6

Pohon METRO

METRO je pohonem nové generace. Harmonické spojení výkonu, krásy a spolehlivosti, navržené v souladu s vymoženostmi nejmodernějších technologií. Vznikl díky spolupráci značek WIŚNIOWSKI a Somfy - světového lídra v oblasti výroby automatiky a řešení inteligentního ovládání domácích zařízení. METRO má výjimečné technické parametry uzavřené v tělese navrženém v souladu se stylistickými standardy značky WIŚNIOWSKI.

SNADNÉ PROGRAMOVÁNÍ – LCD displej a možnost konfigurace mnoha parametrů.

SYSTÉM OPTICKÉ OCHRANY - systém zajišťuje optimální ochranu v případě, že se mezi součástmi systému objeví překážka.

AMPÉROMETRICKÁ DETEKCE PŘEKÁŽEK - ochrana proti přetížení v situaci styku spodní hrany křídla s překážkou zastaví křídlo vrat a následně ho vrací nahoru.

KOLEJNICE S TICHÝM OZUBENÝM ŘEMENEM - zajišťuje tichý a plynulý provoz, což je mimořádně důležité především u garáží spojených přímo s obytnou budovou a ložnicemi nacházejícími se poblíž.

RÁDIOVÉ SPOJENÍ RTS - Skvělé řešení založené na inovační technologii Somfy umožňuje montáž a rozšíření pohonného systému bez nutnosti zasahování do struktury stěny. Proto se jedná o ideální řešení nejen pro novou výstavbu, ale především pro modernizace nebo rekonstrukce. Intuitivní programování a použití displeje umožňuje přizpůsobení pracovních parametrů a příslušnou konfiguraci funkcí.

AKUMULÁTOR PRO NOUZOVÉ NAPÁJENÍ - umožňuje otevření a zavření vrat v případě výpadku napájení.

MÁ VESTAVĚNÉ SIGNALIZAČNÍ SVÍTIDLO

MECHANICKÁ BLOKÁDA PROTI VLOUPÁNÍ - blokuje vrata v uzavřené poloze, zabraňuje neautorizovanému otevření garážových vrat.

MOŽNOST PŘIPOJENÍ DODATEČNÉHO VNĚJŠÍHO ZDROJE OSVĚTLENÍ, NAPŘ. OSVĚTLENÍ VJEZDU.

 pohon_1

Extended care


Záruka EXTENDED CARE umožňuje prodloužení standardní záruky na 5 let pro kompletní produkt: automatická segmentová vrata, továrně spojená s pohonem METRO.

Jde o průlomové řešení na trhu, jež zajišťuje záruku pro kompletní produkt, kterým jsou automatická garážová vrata.

Barvy

Díky bohaté paletě barev a struktur PRIME umožňuje svobodnou úpravu každého projektu a zkrášlení architektonického prostoru každé budovy.

Vycházejíc z potřeb a nápadů jednotlivých klientů, kteří očekávají trvalý, estetický a originální vzhled nabízíme širokou paletu barev. Díky tomu poskytujeme možnost volby barevného odstínu dveří v souladu s fasádou, okny, nebo dokončovacími prvky objektu.

Pro Klienty hledající vrata výjimečných barev jsme připravili nabídku natírání z více než 200 barevných odstínů.

Vzory

VRATA S PANELEM BEZ PROLISŮVRATA S PANELEM S VYSOKÝM PROLISEMVRATA S OZDOBNÝMI APLIKACEMI

Možnost dýhování vrat PRIME

Kolekce 32 barev získaných technikou dýhování poskytuje ještě větší možnosti kreativního designu okolí domu. Díky tomu jsou vrata PRIME individuálním řešením pro ty nejnáročnější zákazníky.

dyhy

Proto do nabídky vrat, vyráběných z panelu INNOVO (bez prolisu "G") o síle 60mm, zavádíme povrchovou úpravu pláště vrat dýhováním. Zlatý dub a Ořech – panel "G" a "W".

BARVY HOMEINCLUSIVE 2.0

barvy

Panel INNOVO 60 mm - bez prolisu "G"

Panel INNOVO 60 mm_bez_prolisu

Panel INNOVO 60 mm - vysoké prolisy "W"

Panel INNOVO 60 mm_vysoke_prolisy

Struktura

struktury

Vrata, dveře, oplocení V JEDNOM DESIGNU

Kolekce WIŚNIOWSKI Home Inclusive spojuje jednu stylistickou linii vrat, dveří a oplocení. Je to příklad návrhářství orientovaného na spojitost v užitném prostoru. Inspiruje, vytváří a vyznačuje trendy, jejichž design je založen na dokonalých technických parametrech a neopakovatelném vzhledu.

V rámci kolekce je možné zvolit novou generaci segmentových vrat PRIME, která jsou synonymem
stylu a bezpečí. Jejich mistrovská kvalita a rafinovaná jednoduchost formy jsou doplněním kolekce
a estetickým mistrovským kouskem.

prime-w-jednym-designie