ŠPIČKOVÁ
okna a dveře

již od roku 1993

Průmyslová sekční vrata

bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-22bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-21bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-20bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-19bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-14bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-13bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-11bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-10bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-04bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-03bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-02bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-01

Průmyslová sekční vrata WIŚNIOWSKI, to je záruka nejvyšší kvality a bezporuchového provozu

  • vytvořená na základě preferencí investorů
  • zpracovaná tak, aby zajistila snadnou a rychlou montáž
  • použití napínáku lanka ve vratech s pohonem snižuje požadavky na hloubku místnosti
  • ideálně vyvážená váha křídla
  • několik způsobů otvírání vrat: řetězový převod, lanový převod nebo kompaktní motor s ovládací skříňkou "nahoru-stop-dolů"
  • možné připojení jiných zařízení spolupracujících s vraty
  • řešení umožňující přizpůsobení vrat individuálním potřebám průmyslových hal
  • díky modernímu pohonnému systému můžou vrata provést více než 100 000 cyklů

bramy-przemyslowe-segmentowe-wisniowski-makropro

Technické údaje

tabulka

Vedení

Pro otevření průmyslových sekčních vrat není potřeba prostor před halou. Křídlo sekčních vrat se zvedá směrem nahoru v souladu s namontovaným typem vedení. Dává to možnost maximálního využití prostoru v objektu a rovněž před vraty.

Průmyslová sekční vrata_1

Solidní a trvanlivá konstrukce

Konstrukční prvky vrat jsou vyrobeny z pozinkované oceli (kolejničky, spojovací prvky) anebo z kovového zinkovaného plechu lakovaného polyesterovými barvami (panely). Křídlo je vyrobené z panelů o tloušťce 40 [mm].

Zárukou dlouhodobého používání je panel vysoké kvality dostupný v několika verzích: panel celý, ocelový panel s okénky, hliníkový prosklený panel, zasklený hliníkový panel VISUAL.

bramy-przmyslowe-segmentowe-wisniowski

PROHLÉDNĚTE SI TAKÉ NABÍZENÉ VZORY A STRUKTURY

Boční a průchozí dveře

Při častém používání vrat mohou být praktickým řešením průchozí dveře montované ve vratech. Čidlo otevírání průchozích dveří zaručí, že automatické otevírání vrat je možné pouze v případě zavřených dveří. Průchozí dveře mohou být vybavené automatickým samozavíračem. V případě dostatku místa vedle vrat existuje možnost objednání bočních dveří, které budou vzorem i barvou ladit s vraty.

drzwi-boczne-i-przejsciowe